Kilka krótkich recenzji na dobry początek wiosny ;)
Witajcie Kochani,
za oknem w końcu świeci pięknie słońce czas więc na pierwsze (ale nie ostatnie) odświeżenie kosmetycznych zapasów
. Bez zbędnego przedłużania przedstawiam Wam produkty, których ostatnio używałam...
Na pierwszy ogień „myjadła”, które absolutnie skradły moje serce, a raczej mój nos
.



– a czy jest lepszy sposób na początek dnia niż wartościowe i smaczne śniadanko? Jeśli podobnie do mnie uważacie, że pierwszy posiłek dnia ma znaczenie to zapraszam do lektury

...