Do it yourself

31MAJ2013

DIY Jak przerobić top? "Kokardki na plecach"

Witajcie moi Drodzy,

dziś mam dla Was coś z rodzaju DIY tekstylnego, tak ostatnio zapomnianego przeze mnie. Powód takiej sytuacji jest prozaiczny – brak czasu... Jednak nic się nie zmieniło, nadal kocham szyć, przerabiać i cerować, dlatego dziś Wam pokażę (może kogoś zainspirujęSmile) przeróbkę topu, której dokonałam zeszłego roku, mniej więcej w czasie gdy odkryłam strony tupu „Pinterest”, „Stylowi”, czy „Zszywka”. ZapraszamLaughing.


Inspiracją do tej przeróbki było to zdjęcie,

na którym widać jak owe dzieło wykonać dlatego myślę, że nie ma co na ten temat się rozpisywać. Ja jedynie dodatkowo obszyłam jeszcze brzegi koronkową tasiemkąSmile.

Szyjąc każde ubranie czegoś się uczymy, ja koszulkę tego rodzaju na dzień dzisiejszy uszyłabym już całkiem inaczej, ale myślę że jak na pierwszy raz nie było źle Smile. Koszulka szyta jest w rękach podczas snu mojej (wówczas takiej maciupeńkiejLaughing) córeczki Smile.

Polecam przeróbki Laughing najlepiej mając maski odżywcze na włosach – czas wykorzystany do maximum Laughing!

Pozdrawiam i życzę słońca, u mnie coś jakby powoli chciało się pokazać, a przez chmury (na szczęście białe) prześwituje błękit nieba – więc jest nadziejaLaughing Pa!

Roulina Czeszę Się blog - DIY Jak przerobić top? starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: