Różności

31LIP2013

WYNIKI KONKURSU :)

Witajcie Kochani,

dziś rozwiązanie konkursu, w którym można było wygrać profesjonalny szampon do włosów firmy Sens.Us oraz maskę na włosy „Balea” figa z perłą.

odpowiadając na pytanie „O czym chciałbyś/chciałabyś przeczytać na moim blogu?”. Odpowiedzi przyszło całkiem sporo, bardzo Wam za to dziękuję. Najważniejsze jednak jest to, że bardzo poważnie podeszliście do tematu pisząc swoje rzeczywiste spostrzeżenia, a nie byle co, byle jak – bo przecież posty są dla Was i zależy mi na tym, aby Wam się podobały i Was ciekawiłySmile, a przy okazji były moim pamiętnikiem ogólnie pojętych recepturSmile. Tak więc jeszcze raz dziękuję za spore zaangażowanie – postaram się każdą z propozycji „powiesić” na bloguSmile.

Skoro już jesteśmy przy dziękowaniu to bardzo serdecznie dziękuję za tak miłe słowa poza samą odpowiedzią na pytanie konkursoweSmile. Cześć z nich mam zamiar sobie przepisać i powiesić na czole, aby w dni gorszego samopoczucia malowały uśmiech na mojej twarzySmile. Bardzo Wam dziękuję i ściskam serdecznie - jesteście naprawdę wspanialiSmile.

A teraz już konkretySmile. Cała akcja wyławiania laureata konkursowego wyglądała takLaughing:

 

Zwyciężyła:

Eliza

Serdecznie gratulujemy - ja i moja "Sugar Baby"Smile i mam nadzieję, że kosmetyki będą Ci służyćSmile. Wkrótce skontaktuję się z Tobą mailowo w celu podania adresu do wysłania nagrodySmile.

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za udział i tak jak wspomniałam będę starała się odpowiedzieć postem na każdy nadesłany konkursowy listSmile. Tymczasem zapraszam Was już jutro na najbliższą aktualizacjęSmile.

 

Pozdrawiam serdecznie, a zwyciężczyni jeszcze raz gratulujęSmile.

Roulina Czeszę Się blog - WYNIKI KONKURSU :) starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: