Wasza strefa

Tutaj możecie publikować spostrzeżenia dotyczące istotnych dla Was spraw, zdjęcia, przepisy, filmiki, wszystko co ma dla Was znaczenie i czym chcecie się podzielić.
Wysyłajcie propozycje przez zakładkę "kontakt". To jest Wasza strefa i możecie sobie ją urządzić jak w IKEI :).

15MAR2013

"Hennowanie" włosów Moni

Cześć Dziewczyny,

Dziś przychodzimy do Was we dwie Smile. Ja i moja przyjaciółka Monia Smile. Monia zawitała w moje skromne progi, gdyż odezwała się potrzeba gadulstwa, wspominania, wspólnej kawy wypicia no i przy okazji postanowiłyśmy odświeżyć kolor włosów Smile.

Można by powiedzieć, że znamy się z Monia jak łyse konie, beczkę soli razem zjadłyśmy i takich trzech jak nas dwóch nie ma ani jednego... Wszystko o sobie wiemy, znamy nasze najsłabsze strony, najpiękniejsze cechy, czasem mam wrażenie, że wiem o czym Monia myśli, zanim zacznie o tym myśleć Laughing

(...)

Post jednak dziś nie będzie o przyjaźni, a o hennowaniu Smile...

 

czytaj całość
21STY2013

Fryzura Natalii i Agnieszki :)

Witam,
dziś mam dla Was szczególny wpis Smile. Pierwszy w kategorii „Wasza strefa” Smile. Odrobinę autorkę musiałam namawiać do publikacji, ale warto było Smile. Niech nie będzie tajemnicą, że autorka jest moją kochaną siostrzenicą, która ma jedne z najpiękniejszych włosów w całej rodzinie Smile. Jest niewiarygodnie skromną osobą, stąd te namowy... Smile

Natalia, bo o niej mowa...

czytaj całość
10LIS2012

Liebster Blog Tag

Po raz pierwszy zostałam oTAGowana Smile. Czuję się trochę jak w podstawówce, kiedy to królowały "Złote myśli" Smile. Fajnie, miło się jest znowu pobawić Smile.
Zostałam oTAGowana przez Annabelle i bardzo jej za to dziękuję Smile

Zasady

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

A  oto pytania Annabelle...

czytaj całość