My hair story

20WRZ2013

"50 przypadkowych faktów o mnie..."

Witajcie Kochani,

wiadomo, że mój blog nie jest o mnie, a o moich włosach tudzież recepturach. Jednak jest taki TAG, który zawsze czytam kiedy się na niego natknę w sieci – niezależnie czy znam autorkę bloga czy nieSmile. Bardzo lubię tego typu wpisy – mowa oczywiście o TAGu „50 przypadkowych faktów o mnie”. Od paru miesięcy można go spotkać prawie na każdym blogu, choć już dużo wcześniej się pojawiał jednak nie w takiej ilościLaughing. Widocznie nie tylko ja go lubięSmile. Dlatego postanowiłam również Wam nieco o sobie opowiedzieć – TAG jest długi i niewłosowy, dlatego uprzedzam osoby niezainteresowaneSmile, a zainteresowanych zapraszam do poznania:

 

1. Nigdy w życiu nie otwarłam buzi podczas malowania rzęs.

2. Wolę bardotkę niż stanik z ramiączkami,

3. Nie mam konta na facebooku - jedynie fan page bloga, dlatego nie mam możliwości zarządzania komentarzami "fejsbukowymi", nie mam też powiadomień o nowych... Dlatego na blogu jest "Disqus" – przy okazjiSmile Na „Disqusie” też możecie pisać wybierając login fejsbukowyWink.

4. Kocham czarną kawę z jednej łyżeczki i troszkę (słabą) oraz zieloną herbatę bez ograniczeń.

5. Od zawsze miałam kompleks wzrostu... 170 cm wydawało mi się o 3 za dużo - dopiero, gdy wyjechałam za granicę i tam zamieszkałam okazało się, że mój wzrost w owym mieście zaliczał się do średniej i to z tendencją do niskiego (!) Co dzień idąc czy wracając z pracy mijałam piękne kobiety wyższe ode mnie o głowę i na 10cm szpilce. Zaakceptowałam swój wzrost i pozbyłam się kompleksu od tamtej pory chodzę także w szpilach i na obcasachSmile.

6. Mam ogromną słabość do ludzi, którzy mnie rozśmieszająLaughing.

7. Nie jestem pedantką, ale nie potrafię funkcjonować w bałaganie i brudzie - lubię sprzątać tylko nie umiem utrzymać porządku.

8. Po wyprowadzce z domu rodzinnego przeprowadzałam się sześć razy, nie znam na pamięć ani jednego pełnego adresu łącznie z aktualnym...

9. Kocham Indie.

10. Poszłam do pracy rok po skończeniu liceum i od tamtej pory pracowałam w bardzo wielu miejscach używając trzech języków (oczywiście nie w jednej pracyLaughing), znając bardzo dobrze tylko jeden z nich...

11. Bardzo szybko się nudzę - nawet potraw nie mam ulubionych... Jednocześnie jak się już przywiążę, to na amen - i tak np jestem przywiązana do kubka na herbatę, na kawę, butów, bransoletek...

12. Gdy byłam mała często siedziałam na szafie w swoim pokoju, albo na gałęziach drzew - gdzie tylko dało się wspiąć - zwykle boso.

13. Nie potrafię się kłócić - w momencie kłótni za bardzo się stresuję i mam w głowie tak irracjonalne i nienaturalne słowa, że lepiej dla mnie jeśli milczę.

14. Jestem i zawsze byłam bardzo wrażliwa i empatyczna.

15. Mój ślubny bukiet składał się ze słoneczników - osobiście bym go inaczej zrobiła, ale i tak był okSmile.

16. Roulina - tak nazywała mnie moja najstarsza siostra, kiedy byłam mała, a siostry mam trzy o 9, 10 i 12 lat ode mnie starsze - Poniżej mała "Roulina"Smile.

17. Jestem estetką.

18. Nie potrafię kłamać, za to potrafię dobrze lać wodęSmile.

19. Lubię piwo, a najbardziej zimnego lecha i lanego guinessa - w odwrotnej kolejności...

20. Długo miałam fatalne poczucie rytmu... Moja córeczka w wieku 1,5 roku ma o niebo lepsze, niż ja miałam w wieku 15 latLaughing. Potrafiłam nieźle tańczyć, a za nic nie potrafiłam zsynchronizować "bicia" próbując grać na gitarze z łapaniem chwytów...

21. Uwielbiam imprezy, koncerty, festiwale i nocne życie, a także gotowanie, pieczenie, sprzątanie, wczesne wstawanie, niedosypianie i zajmowanie się dzieckiem (swoim)Smile.

22. Nigdy nie uczyłam się w szkole języka angielskiego.

23. Lubię każdą porę roku - co dają to bioręSmile. Jednak zima nie powinna trwać dłużej niż 3 miesiące.

24. W dzieciństwie doskwierały mi krwotoki.

25. Znam (prawie) na pamięć wszystkie odcinki Big Bang Theory (w oryginale).

26. Lubię zmiany.

27. Nie jestem romantyczna - jedynie sentymentalna.

28. Mam pamięć prawie doskonałą... Pamiętam moje sny z czasów, gdy miałam nie więcej jak 3 lata, pamiętam słowa jakie ktoś do mnie powiedział 20 lat temu (a nawet dokładnie całe rozmowy), pamiętam swoje myśli z tak samo dawnych okresów, potrafię przypomnieć sobie rozmaite teksty na podstawie jednego słowa i połączyć zapach z daną chwilą i daną osobą z odległej przeszłości. Jednak nie potrafię zapamiętać nr telefonów, swojego adresu oraz umiejscawiać faktów w czasie - z czego czasem wynikają  zabawne wnioski...Laughing

29. Jestem "rockendrollową" mamą - mam bordowe glany i chodzę w nich jesienią, mam kurtki "skórzane", które kocham i kiedy śpi moje dziecko w wózku na spacerze zawsze staram się wykorzystać ten czas słuchając muzyki na słuchawkachLaughing.

30. Kiedyś połknęłam kostkę lodu - z ciekawości. Nie róbcie tego w domu!!Laughing

31. Mam kolczyk w pępku i nie wyobrażam sobie go nie mieć.

32. Uwielbiam tatuaże z tym, że tylko te, które są (według mnie) warte uwielbienia.

33. Miewam ciągi snów - tzn czasem przez tydzień (w życiu rzeczywistym) mam sen, którego akcja toczy się w tym samym miejscu, z tymi samymi ludźmi - takie trochę alternatywne życie. I jest przedziwne...

34. Dążę do tego, aby mówić mniej - jednak kiedy tylko znajdę kompana do żartów nie zamyka mi się japa i łzy lecą ze śmiechuLaughing.

35. Wszystko analizuję i Wszystko obserwuję.

36. Od zawsze moją ogromną uwagę przykuwały włosy, zawsze traktowałam je indywidualnie i jakoś tak wyjątkowo - ale nigdy z nich nie byłam zadowolona. Myślałam też, że moja fascynacja włosami to coś zupełnie dziwacznego, gdy odkryłam "Włosomaniaczki" poczułam się jak w swoim plemieniuSmile.

37. Nie mieszczę się w ramach definicji "normalnego człowieka". W chlebaku trzymam herbaty,

a w lodówce lakiery do paznokci i pomadki na przykładSmile.

38. Prawdopodobnie moją najstarszą rzeczą jest ta szkatułka:

Jest to prezent od siostry – bardzo ważny dla mnie przedmiotSmile.

39. Uwielbiam rośliny głównie doniczkowe, ale także kwiaty i naturę jednak nie mam na tym punkcie fioła

- no dobra trochę mam - ale panuję nad tymSmile.

40. Ponieważ zaniedbałam w podstawówce matematykę była moją kulą u nogi całe życie. Za to na studiach pokochałam jej siostrę - logikę.

41. Nie cierpię rozmawiać przez telefon - kiedyś pracowałam jako telemarketerka - podobno mam ładny głos i dobrą dykcję, choć moja przyjaciółka twierdzi, że mój głos nadaje się tylko do disco-poloLaughing i ma rację ja nie powinnam śpiewać, niestety czasem to robięLaughing.

41. Jakiś czas temu miałam słabość do kamieni i kryształów.

42. Szybko ludzi obdarzam zaufaniem i miłością jednak nie potrafię ich im odbierać równie szybko, gdy zajdzie taka potrzeba..

43. Nie cierpię niespodzianek.

44. Jestem wobec siebie bardzo krytyczna, jednak choć widzę swoje kompleksy to ich nie mam - tych wizualnych - (częściej niż raz w miesiącu)Smile.

45. Co jakiś czas miewam rozterki odnośnie koloru włosów, są to bardzo silne rozterki...

46. Większość rzeczy kupuję na allegro.

47. Moją ulubioną figurą geometryczną jest kula, dlatego mam słabość do takich kolczyków:

Ogólnie mam słabość do kolczyków jednak najczęściej zapominam je założyć...

48. Zapisałam sobie na lodówce moje włosowe przykazania, gdyż zdarza mi się popełniać głupoty ostatnio...

49. Uwielbiam brytyjski akcentLaughing.

50. Bywam sprzeczna wewnętrznie za to jestem bezkonfliktową osobąSmile.

 

Uff Laughing Napisane... Powiem Wam, że mogłabym pisać i 100, i 200, i 250 faktówLaughing Strasznie mnie to raduje, chyba mam zadatki na autobiografa, muszę to uspokoić, póki rozum na właściwym miejscuLaughing. A tak przy okazji - napisałam właśnie 222 posta LaughingTadam!Laughing

 

Tymczasem - jeśli ktokolwiek jeszcze tu jest – dziękuję bardzo, bardzo za uwagęLaughing

i ściskam serdecznieSmile.

PS

Mam dla Was jeszcze niezwykły filmik... Osobiście nie mam ambicji na taką długość włosów, ale wygląda to przedziwnie Smile. Skoro ona może to my też Wink!

Buziak!

Roulina Czeszę Się blog - starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: