My hair story

21GRU2012

Jak zrobić kok pełen objętości? Część II

Witajcie.

Dziś pokaże Wam jak zrobić kolejny luźny kok, który doda objętości Waszym włosom Smile. Do wykonania owego koka będziemy potrzebowały specjalnego „donata” albo zrolowanej skarpety.

Osobiście zdecydowanie lepiej mi się pracuje ze skarpetą Smile. Przyda się również tuzin wsuwek. Tę fryzurę najlepiej robić na wcześniej pokręconych włosach. Sposób na bezinwazyjne pokręcenie znajdziecie tu Smile.

Wiążemy wysoko koński ogon i nakładamy donatka Smile.

Bierzemy pasemko włosów,

rolujemy

i delikatnie, odrobinkę wyciągamy włosy w jednym miejscu

i w drugim.

Następnie formujemy zawijasa tak jak nam się podoba pomagając sobie przy tym wsuwkami. Uważajcie aby przez te wsuwki nie wyskubać sobie włosów.

Postępujemy tak ze wszystkimi włosami. Pamiętajcie, że macie nad tym panowanie i możecie uzyskać dokładnie taki efekt o jaki Wam chodzi Smile.

Ja się bardzo polubiłam z tą fryzurą i mam nadzieję, że Wam też przypadnie do gustu Smile. Możecie jej użyć (tradycyjnie) jako spięcie włosów, ale także jako podstawę do zrobienia turbanu, który pokazałam Wam wczoraj Smile. Link do tego posta znajdziecie tu Smile.

Mam dla Was jeszcze niespodziankę. Wszystkie włosomaniaczki, które mnie czytają doskonale wiedzą kim jest Anwen, dla niewtajemniczonych wyjaśnienie, Anwen we włosowym, polskim świecie jest jak Oprah Smile. Tyle, że jest młodsza i ładniejsza Smile. Ma ogromne doświadczenie w pielęgnacji włosów, którym się chętnie dzieli. Włosomaniaczki od dawna wiele jej zawdzięczają. Oczywiście i w mojej włosowej historii Anwen i jej blog odgrywają znaczną rolę Smile. Muszę więc się z Wami podzielić ogromną radością, wczoraj na jej blogu pojawił się mój skromny post Laughing.

Jest mi niezmiernie miło, jestem bardzo wdzięczna, czuję się mega doceniona i jeszcze raz droga Anwen dziękuję Sealed.

Kobietki musicie to zobaczyć Smile.  Link jest tu Smile.

Pozdrawiam serdecznie!!

PS
Całkiem zapomniałam, że dziś koniec świata... Powodzenia Wink

Roulina Czeszę Się blog - Jak zrobić kok pełen objętości? Część II starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: