Różności

13STY2013

XXI FINAŁ WOŚPa!!!

 

 

Witajcie,


To już!! To dziś 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!! Smile
Wydaje mi się, że niewiele z Was trzeba przekonywać do tego, aby wesprzeć to niewiarygodne dzieło jakim jest WOŚP. Wielokrotnie, podczas ciąży, szwendając się po lekarzach, mogłam zaobserwować to tu, to tam charakterystyczne serduszko na jakimś sprzęcie i tak jest w całej Polsce.

 

W tym roku mija dokładnie 10 lat od mojego ostatniego czynnego udziału w akcji. W 2001, 2002 i 2003 byłam wolontariuszką

i nie ukrywam, że zebrałam dużo kasy, którą z dumą i radością oddałam w sztabie. Tak samo jak moje przyjaciółki Smile. Zawsze z przyjemnością angażowałyśmy się w tego typu akcje, a potem angażowałyśmy się również w przeżywanie koncertów, jeśli akurat nam trafiło w gust Smile, to były piękne czasy Smile. Pozdrawiam z tego miejsca obie – jedna mnie przeczyta, druga pewnie nie, ale do obu wysyłam wielkiego buziaka i dziękuję Wam za te wspomnienia

.

W tym roku pieniądze zbierane są jak zawsze dla najmniejszych istotek oraz po raz pierwszy pomogą babciom i dziadkom. Jestem całym sercem z WOŚPem i trzymam kciuki, aby został pobity kolejny rekord Smile.

Tak więc dziś Kochani nie planujemy żadnych pracochłonnych zabiegów upiększających, dziś wychodzimy na ulice miast oraz wiosek i robimy wspólną ściepę dla potrzebujących, a wieczorem niech wszystkie serca będą razem, a myśli przy osobach które kochamy, łączmy się podczas wysyłania „światełka do nieba” Smile.

Jeśli z jakichś powodów nie jesteście dziś w stanie wyjść do ludzi, to TU możecie pomóc Smile.

Oj będzie się działo... Smile
Sie ma ludzie!!!

 

Roulina Czeszę Się blog - XXI FINAŁ WOŚPa!!! starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: