Różności

04GRU2012

DIY Jak wyszyć napisy na koszulce? (plus rękawki z szalika)

Cześć Dziewczyny,

dziś ozdobimy sobie koszulkę. Jeśli macie T-shirt (tak po zachodzie polecę), który jest tak zwykły, że aż woła o zmianę, to ten post jest dla Was Smile. Sposobów na ozdobienie koszulki jest tyle, ile kreatywnych głów na świecie przynajmniej do kwadratu. Ja dziś popiszę po mojej Smile.

Najpierw musimy wymyślić to co chcemy napisać, albo narysować. Kiedy już to mamy, przenosimy myśli na materiał za pomocą długopisu. Ja zrobiłam sobie jeszcze pomocne linie, aby było równo – kawałkiem mydła.

Wyszywamy. Proponuję najprostszy (chyba) ścieg łańcuszkowy, którego uczyłam się w wieku 6 lat Smile.

I gotowe Smile. Takie proste, a już nie wieje nudą Smile.

Mam jeszcze coś dla Was.

Zauważyłam, że w sklepach pojawiły się (nie wiem jak to się poprawnie nazywa) rękawki. Świetna sprawa ponieważ i jest cieplej, i jest fajniej. Ja mam m.in takie,

które mają już parę lat, ale wciąż się nieźle prezentują (nie w takiej oczywiście stylizacji Sealed). Zrobiłam je z szalika, przecinając go na pół, obszywając brzeg, zszywając, zostawiając dziurę na palec i dalej zszywając.

Bułka z masłem, a czarować można także ze swetrów, koronek, czy bluzek. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia – jeśli nie macie w swojej garderobie ciuchów, które Wam się znudziły, to second handy są nimi wypchane.

Tak więc mamy zajęcie na długie zimowe wieczory Smile,  pozdrawiam.

Roulina Czeszę Się blog - DIY Jak wyszyć napisy na koszulce? (plus rękawki z szalika) starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: