Ostre cięcie
Cześć Kochani,
Chciałam zrobić Wam wpis podsumowujący, nieco wzruszający
, trochę edukacyjny i w ogóle rozpisany na 8 kartek a4 – jednak życie mnie weryfikuje kiedy tylko próbuję usiąść przy klawiaturze. Wygląda na to, że najlepiej byłoby wstawić same zdjęcia – ale nie poddam się
Będę pisać chocby po jednym zdaniu...

. Ostatnia miała miejsce 
. Nie wiem jak wytłumaczyć ten fenomen bo taki stan umysłu jest mi całkowicie obcy ale no cóż – tylko się cieszyć


), obfitowały w rozwój osobisty, rozszerzenie zainteresowań, dokształcanie umiejętności, kolejne przebranżowienia oraz to co dla mnie najważniejsze - każdy dzień uczył mnie czegoś nowego w roli mojego życia jaką jest bycie mamą najcudowniejszego Skarba pod słońcem