Różności

03MAJ2013

Pierwszy "wakacyjny" post :)

Witajcie moi Drodzy,

bardzo chciałam Wam napisać jakiś post włosowy, aktualizację trzeba robić, motywować się jakoś do pielęgnacji, a tu łażenie, sklepy, DROGERIE, ogólnie pojęte oględziny miejsca zamieszkaniaSmile, zamiast spraw blogowych... Choć myślami jestem z Wami i kombinuję o czym Wam donieść, z czego się wyspowiadać Wink. Na początek zdradzę, że spełniłam swoje marzenia jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji włosów, to co od dawna chodziło mi po głowie jest w moim posiadaniu i sprawuje się jeszcze lepiej niż zakładałam, że będzie Smile. Dokładnie napisze Wam kiedy tylko zużyję choć 1/3 opakowania, aby cokolwiek wiarygodne moje słowa były. Znalazłam również spodnie, które od dawna były w mojej głowie, a dziś są na mojej pupie – kocham je miłością prawdziwą, zdradzę że są to jeansy w kwiaty, w myśl zasady „każda wariatka, ma na d... kwiatka” Laughing.

Dni mijają na błogim opierniczaniu się, na tyle na ile można się poopierniczać przy półtorarocznym dziecku, ale czerpię garściami i wystawiam buzię do słoneczka, jak tylko często się da Smile.

Postaram się Wam wkrótce szkrobnąć coś więcej, ciekawiej i włosowo, tymczasem przesyłam słodkiego buziaka i aby nieco pokolorować posta, wklejam kila foteczek z ostatnich dni Smile.

"Okoliczne kury"

oraz ja w oazie zen.

Żeby nie było tak całkiem niewłosowo, oto aktualnie moja ulubiona fryzura: kok (z donatem w środku LINK do tutorailu) w stylu „pin up”Smile.

Ściskam Was serdecznie, do napisania Smile

Roulina Czeszę Się blog - Pierwszy starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: