Różności

12GRU2012

DIY Najlepsza emulsja do golenia! Musisz poznać :)

Hello lo lo  Smile!

Dziewczyny dziś mam dla Was cudo Smile. Jeśli podobnie jak ja, źle znosicie depilację woskiem, depilator sprawia, że włoski wrastają Wam pod skórę, z kremem nie lubicie się bawić, a tradycyjne golenie może podrażniać i powodować u Was czerwone kropki, to jesteśmy w domu i zapraszam do lektury Smile.

Jako że jestem osobą, która ceni sobie wygodę z powyższych metod usuwania niechcianego owłosienia, najczęściej korzystam z dobrodziejstwa jakim jest golarka. Jednak mam skórę bardzo wrażliwą i czasem stosując tę metodę doznaję podrażnień. Myślę, że część z Was zna sposób golenia włosków przy użyciu odżywki do włosów, sama ją stosuję i działa nieźle – lepiej niż przeznaczone do tego celu preparaty drogeryjne. Jednak mam dla Was przepis, który nie ma sobie równego Smile. Po zastosowaniu tej emulsji nogi są gładziutkie, nie ma żadnych podrażnień, skóra jest nawilżona, więc teoretycznie po zabiegu nie trzeba już w nią nic wcierać - no cud, miód i czekolada! Zatem co nam będzie potrzebne:

 

Pół szklanki szamponu – genialny sposób na zużycie produktu, który nie był strzałem w dychę.

Pół szklanki odżywki – każda jedna będzie dobra, i też świetny pomysł na skończenie opakowania.

5 łyżek oliwki – ja akurat miałam Alterrę pod ręką, oleje spożywcze są na włosy Sealed, a Alterra da mazidłu dodatkowo piękny zapach, olej/oliwka nawilży nam skórę.

5 łyżek balsamu/mleczka – wykorzystajcie taki jaki macie, nic się nie zmarnuje Smile.

Potrzebna będzie również miseczka i pojemnik, do którego mazidło przelejecie.

 

Wlewamy składniki do miseczki,

 

mieszamy,

 

i korzystamy z urządzenia, które pomoże nam przeprowadzić całą operację bez ciaprania. To jest plus używania osprzętu mojej mamy Smile, ja jakoś nigdy w lejek się nie zaopatrzyłam haha Smile.

 

Po godzinie mamy gotowe mazidło, które maksymalnie ułatwi nam upierdliwą czynność, którą jest golenie Smile.

 

Mam nadzieję, że będziecie gładkie i zadowolone Smile.

 

Pozdrawiam.

Roulina Czeszę Się blog - DIY Najlepsza emulsja do golenia! Musisz poznać :) starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: