Różności

29CZE2013

DIY Jak z podkoszulka wyczarować tunikę "nietoperza"?

Cześć Kochani,

dziś będziemy szyćSmile. Bardzo lubię dawać drugie życie ubraniom, przerabiać, zmieniać, ozdabiaćSmile. Szczególnie lubię to robić podkoszulkom, ponieważ (przeważnie) są ze stu procentowej bawełny, dostępne we wszystkich kolorach i rozmiarach -czy może być lepszy materiał do pracy? ?Laughing


Czego potrzebujemy?
Podkoszulka! Możemy podprowadzić jeden naszemu ukochanemu bo dobrze, żeby by ciut większyWink.

Tniemy t-shirt tak jak pokazałam i zszywamy boki. Dobrze jest się zmierzyć, ale to rada dla tych "poukładanych", ja zawsze robię na oko.. Wink

Podkoszulka nie trzeba obszywać bo się nie snuje – za to właśnie kochamy podkoszulki w przeróbkachSmile. Po wycięciu „dekoltu” naciągamy materiał – utworzy się lekki rulonikWink.

Koszulka może być już skończona, ja jednak postanowiłam rozciąć jeszcze plecy i zamontować tam kokardkiWink. Jakoś lubię taką formę ostatnioSmile. O czym możecie przekonać się jeszcze TUSmile.

Wyszło tak:

Ciekawa jestem czy ktoś z tych okien patrzył, myśląc sobie „co za wariatka!” LaughingPozdrawiam bloki z naprzeciwkaWink.

Mam nadzieję, że komuś propozycja przypadnie do gustuSmile – moim zdaniem, tak przerobiony t-shirt (nawet bez gołych pleców) bardzo dużo zyskuje Smile. Polecam!.

Ściskam!!!

Roulina Czeszę Się blog - DIY Jak z podkoszulka wyczarować tunikę starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: