Różności

17GRU2012

DIY jak przerobić za długi sweter?

Witajcie Drogie wędrowczynie internetowych stepów.

Myślę, że już się odrobinkę znamy i parę z Was już się domyśla, że jestem kobietą, która kocha swetry... Kochała, kocha, i pewnie będzie kochać, tak jak facetów w długich włosach i grających na gitarze... Faceta mam dobrego, nie zamierzam zmieniać, ale sweter który chcę Wam przedstawić jest odrobinę za długi...

Faktura swetra bardzo mi się podoba, jak również dekolt i zakończenia, dlatego tam, gdzie nie jest to ewidentnie konieczne starałam się ich nie zmieniać. Mam nadzieję, że spodoba Wam się moja propozycja Smile. Życzę miłego czytania Smile.

Co zrobiłam na początku?
Na początku skróciłam rękawy, ale nie obcinałam tylko zrobiłam taki myk...

I tak z dwóch stron. Efekt jest taki...

Dół musiałam obciąć, choć kombinowałam w różne strony i podwijanie i podszywanie, ale nie obyło się bez obcięcia. Najłatwiej jest to zrobić podwijając brzeg o tyle ile chcemy skrócić, przypiąć szpilkami, żeby nam nie uciekło i przeszyć. Następnie odciąć niepotrzebny kawałek materiału.

Efekt końcowy jest taki:

Ja zdecydowałam, że mój sweter będzie z przodu nieco krótszy niż z tyłu...

Z tyłu zakrywa pupę, co zimą jest wybitnie przydatne Wink,

- a krótkie swetry kochamy za to, że można podnosząc ręce uzyskać w nich uroczy efekt na swoje albumowe zdjęcie albo fejbukowe, czy inne tap madl Sealed.

Oczywiście te z Was, które są wyjątkowo bystre zauważyły, że odcięłam od swetra pasek, który możemy wykorzystać na rozmaite sposoby... Smile

Ja użyłam jako opaskę Smile.

Jeśli którąś z Was interesuje kok na mojej głowie to tu i tu jest instrukcja jak go zrobić Smile.

Podzielę się jeszcze z Wami propozycją, na urozmaicenie jeansów. Wybaczcie słabą jakość, ale zdjęcia robione latem, czyli absolutnie bez zamiaru publikacji. No i telefonem Smile, ale coś tam widać Smile.

 

Pozdrawiam Was serdecznie, będzie mi niezmiernie miło jeśli, któraś z Was zainspiruje się i stworzy własne cudo Smile.

Roulina Czeszę Się blog - DIY jak przerobić za długi sweter? starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: