Różności

06PAŹ2012

TANGLE TEEZER

Pierwszy raz spotkałam się z Tangle Teezer na kanale YouTubowym. Recenzja była świetna, włosy super wyczesane, ogólny zachwyt. Potem co druga Youtuberka ją recenzowała, więc już przestała mnie tak interesować, a zaczęła męczyć. Tak sobie żyłam, czesząc włosy ulubioną szczotką, która była w zestawie z suszarką - kiedy to, w końcu postanowiłam zainwestować „w sprzęt”. Mówcie co chcecie ale ta szczotka jest genialna... Na razie mam na myśli tą od suszarki :) Niestety, kiedyś prostowałam włosy i mam taki talent wrodzony, że przypaliłam zewnętrzną stronę tej szczotki i teraz jest brzydka...strasznie mnie to irytuje, ale przecież nie kupie nowej suszarki ze względu na wygląd szczotki...a samej szczotki nigdzie dostać nie mogę... Tak więc kiedy moja ulubiona szczotka przestała być idealna pomyślałam, że może czas zapoznać się z tą osławioną Tangle Teezer.

Czytałam opinie, ale wciąż jednak wydawało mi się, że mimo wszystko cena jej jest nieadekwatna. Podchodziłam do niej jak do jeża...niby już prawie...a jednak nie... W końcu moje męki odnośnie decyzji skrócono i otrzymałam ją w prezencie, dla świętego spokoju chyba:D. No i muszę przyznać, że jest niezła...nie wiem czy warta swojej ceny, w końcu to plastikowo-gumowa szczotka, ale naprawdę jest niezła. Ja mam wersję kompaktową, która moim zdaniem jest bez porównania wygodniejsza od klasycznej. Kiedy zaczęłam szczotkować włosy moją Tangle Teezer wpadłam w manię czesania...uwielbiam. Nigdy w życiu nie nosiłam ze sobą szczotki, czy grzebienia , a Tangle mam często przy sobie (wariatka:)). Dlatego możliwość zamknięcia i ochrona ząbków jest super ważna, kiedy wrzuca się ją do torebki.

 

Co mnie zaskoczyło gdy ją zobaczyłam po raz pierwszy to wielkość...jest malutka, idealnie jednak mieści się w mojej dłoni. Dobrze mi się ją trzyma i jeszcze mi nie wypadła z dłoni (o czym wiele dziewczyn pisało).

Świetnie rozczesuje włosy, mam wrażenie, że dodaje odrobinę blasku, wygładza włosy. Moje osobiste włosy nie mają tendencji do plątania się, jednak jeśli zdarzy się jakiś kołtun, to wkładam w niego ząbki szczotki i delikatnie poruszam. Zawsze kołtun odpuszcza pierwszy.

Szczotkuje nią włosy suche i mokre. Łatwo się ją czyści, co jest bardzo ważne. Jedyna rzecz jaka mi trochę nie pasuje to to, że plastik Tangle Teezer łatwo zarysować. Ponoć jest model do salonów fryzjerskich matowy. Jednak ten mój z kolei ślicznie się szkli...

Czy polecam Tangle Teezer?
Jeśli dla kogoś cena nie jest wygórowana, to na pewno tak. Natomiast innym osobom polecam, aby napomknęły tam gdzie trzeba, w momencie kiedy będą się zbliżały ich urodziny, rocznice itd. Na pewno jest to świetny prezent dla nas.

Także my możemy komuś zrobić świetny prezent kupując mu, a raczej jej szczotkę Tangle Teezer. Osobiście najbardziej polecam Tangle dla małych dziewczynek, których włosy są często skubane przy czesaniu.

Szczotka ta, na pewno będzie pomocna przy zapuszczaniu przez nie włosów.

Roulina Czeszę Się blog - TANGLE TEEZER starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: