Różności

22GRU2012

Jak zapakować prezent?

Witam dziewczyny,
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Pewnie część z Was ma już dawno zapakowane prezenty. Ja należę do tych, co raz potrafią się zmobilizować i ze wszystkim zdążyć, a prezenty mieć przygotowane dużo wcześniej, a raz jeszcze w wigilijny poranek biegać w panice szukając upominku Smile. W tym roku wyśrodkowałam i spieszę pomóc w pakowaniu tym z Was, które mają to jeszcze przed sobą Smile. Nie tracąc dłużej czasu zaczynamy:

Przygotowałam różne kształty, abyście miały ściągę Smile. Najpierw zapakujemy tradycyjnie w papier . Prostych kształtów omawiać nie będziemy, natomiast wszelkie butelki zawijamy w papier, podklejamy i ściskamy przy szyjce zawiązując nitką.

Następnym krokiem jest ozdabianie. Jeśli dysponujecie klejem na gorąco, to praca jest szybka, łatwa i przyjemna – ja jeszcze nie zdążyłam się zaopatrzyć, używam do wszystkiego taśmy dwustronnej. Do ozdabiania użyłam sizalu, rafii, organzy i suszu.


Trudne kształty - czyli np. wiele przedmiotów, ja pakuję w materiał i związuję w formie worka. Uwielbiam tego typu opakowania prezentu Smile.

Można w tym miejscu zakończyć, jednak wisienką na torcie jest zapakowanie dodatkowo prezentów w celofan.

no i najważniejszy prezent... Smile

Ostatnim elementem jest bilecik. Możemy skorzystać z kupionego, a możemy także zrobić. Wystarczy użyć dziurkacza Smile. Ja dziurkacz również gdzieś posiałam, dlatego moje bileciki będą przyklejone.
Co będzie potrzebne?

Jak to zrobić?

Aby wyciąć wzorek, nie potrzebujecie specjalnych nożyczek.

Wypisujemy...w zależności z jakiego rejonu Polski pochodzicie, odwiedza Was pewnie inna postać. Do naszego domu, po wigilijnej kolacji zawsze z prezentami przylatuje Aniołek Smile. Gotowe Smile

Pozdrawiam serdecznie.

PS
Dziś ubieramy choinkę, pierwszą w życiu naszej córeczki Smile. A Wy macie już choinkę ubraną i spakowane prezenty?

Roulina Czeszę Się blog - Jak zapakować prezent? starszy post nowszy post
comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka: