Wasza strefa

15SIE2013

Seria "Twój Post": „Jak zajmujesz się swoimi włosami?” - Eliza.

Witam Was moi drodzy Czytelnicy,

dziś mam dla Was początek pierwszej serii postów na moim blogu - będą to Wasze tematy, dlatego seria nazywa się „Twój post”. Na pewno część z Was jeszcze pamięta organizowany przeze mnie konkurs, w tym konkursie prosiłam Was o przesłanie mi pomysłów na posta – nagroda była jedna i już dawno jest u zwyciężczyni, a ja postaram się teraz sukcesywnie tworzyć artykuły na wybrane przez Was tematy. Nie będzie tak, że teraz posty będą tylko z „serii”, ale będą się przeplataćSmile. Wiele z nich zresztą pokrywa się z tym, o czym i tak w planach miałam pisaćSmile.

Wydaje mi się niemożliwym zacząć inaczej niż od posta, który został wylosowany i zdobył nagrodęSmile. ELIZA napisała do mnie więc tak:

„Na Twoim blogu bardzo chętnie przeczytałabym o tym, jak dokładnie (krok po kroku) zajmujesz się swoimi włosami między kolejnymi myciami (Ale tak bardzo dokładnie Smile od olejowania przed myciem do momentu gdy znów musisz umyć włosy). Od niecałych dwóch tygodni wydobywam skręt z moich (nie)prostych włosów i bardzo mnie zastanawia np. zabezpieczanie końcówek.”

W pierwszej chwili, gdy przeczytałam wiadomość pomyślałam sobie „kochana Elizko, ale kto to będzie czytałLaughing”. Jednak są to Wasze propozyc